VÕIDA SMUUTISID! Froosh kampaania 03.04.-31.05.2017

FROOSH SMUUTIDE TARBIJAKAMPAANIA:

 1. Perioodil 03.04.2017–31.05.2017 (kaasa arvatud) toimub kaubanduslik loterii (tekstis edaspidi kampaania), mille korraldab Fairfood OÜ, registrikood 12221255, asukohaga Liivalaia 45, 10145, Tallinn (tekstis edaspidi kampaania korraldaja), elektronposti aadress info@fairfood.ee; +372 58438349.
  2. Kampaania toimub Coop Eesti Maksimarketi ja Konsum kauplustes, kus on müügil Froosh smuutid.
  3. Kampaanias osalevad automaatselt kõik isikud, kes on ostnud Kampaania perioodil, st ajavahemikul 03.04.2017 kuni 31.05.2017 (kaasa arvatud) ükskõik millisest Coop Eesti Maksimarketi või Konsum kauplusest vähemalt kaks Froosh smuutit ning enne ostu sooritamist esitanud Säästukaart või Säästukaart Plussi.
  4. Kampaania auhindadeks on neli kasti (üks kast sisaldab kaksteist 250ml pudelit, kokku loositakse 5 võitjat kes igaüks võidab neli kasti) Froosh smuutit.
 2. Kampaania auhindade loosimine toimub peale kampaaniaperioodi lõppu 06.06.2017.a. ning võitjate nimed avaldatakse Coop Eesti kodulehel www.coop.ee hiljemalt 7 päeva peale loosimist. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab Korraldaja ise ühendust. Muul juhul peab võitja edastama oma kontaktandmed Korraldajale e-posti või telefoni teel. Võitjatega lepitakse kokku auhinna üleandmise koht ja aeg. Võidu kättesaamisel tuleb esitada oma isiku tuvastamiseks isikut tõendav dokument (pass, juhiluba, ID-kaart)
  6. Võitjad, kes ei tule võitu kätte saama kuni 30.06.2017, kaotavad võidu kättesaamise õiguse.
  7. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajale õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaaniaga seotult ning osaleja nime avaldamiseks Coop Eesti veebilehel www.coop.ee .
  8. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaanias osaleja võidu mittekättesaamise eest kampaania korraldamise tingimuste eiramise või muude ebaõnnestumiste korral (võitja ei jälginud kampaania tulemusi Coop Eesti veebilehel www.coop.ee, ei esitanud võidu kättesaamisel isikut tõendavat dokumenti jmt), mis ei ole tingitud kampaania korraldaja süüst.
  9. Kampaania korraldaja tasub kõik kampaaniaga seotud maksud seadusega ettenähtud mahus ja korras. Kampaanias osaleja ei pea seoses võidu kättesaamisega maksma mingisuguseid täiendavaid makse.
  10. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
  11. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on kampaania korraldajal õigus võitude väljaandmine ühepoolselt katkestada, teatades sellest viivitamatult kampaanias osalejatele Coop Eesti veebilehe www.coop.ee vahendusel.
  12. Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud inimesed ja nende pereliikmed.
  13. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale elektronposti aadressile info@fairfood.ee 10 päeva jooksul peale kampaania lõppemist. Kampaania korraldaja vaatab kõik saabunud pretensioonid läbi ja annab vastuse 15 päeva jooksul alates pretensioonide saamisest. Kampaania reeglid on avaldatud aadressil www.coop.ee