Härmavilja kampaania

Harmavili_banner_Coop_900x1000px

PALJU ÕNNE VÕITJATELE:

Severin Blender Mix&Go´d koos kasti Härmavilja marjadega võitsid:
KALJU KIVISALU, tel. 5593****
MAIKA EIER, tel. 5358***
ÜLO KÕLUS, tel. 5608***
URVE KALJUMÄE, tel. 5323***
ENE MÄNDLA, tel. 5822***
RIINA LEIS, tel. 5698***

Severin Raclette grill koos kasti Härmavilja köögiviljadega võitsid:
SIRJE NURMSALU, tel. 5398***
ANNIKA MARKUS, tel. 5649***
ERIKA SAAR, tel. 5198***
PRIIT KALJUSTE, tel. 5853***

Kaks FitCat.ee toitumisnõustamise süsteemi kasutust 6 kuuks võitsid:
KEIU PALUMAA, tel. 5344***
BRITTA PÜÜ, tel. 5551***

Kaks Sportlandi kinkekaarti väärtuses 60 eurot võitsid:
RAILI TALTS, tel. 5656***
NIINA KAMETSKOVA, tel. 5805***

Härmavilja kampaania

1. Perioodil 01.05.2016 – 31.05.2016 (kaasa arvatud) toimub kaubanduslik loterii (tekstis edaspidi kampaania), mille korraldab Balbiino AS, registrikood 10009159, asukohaga Viljandi mnt 26, 11217, Tallinn (tekstis edaspidi kampaania korraldaja), elektronposti aadress info@balbiino.ee; +372 6515 900.
2. Kampaania toimub kõigis Coop Eesti Maksimarketi, Konsum ning A ja O kauplustest, kus on müügil Härmavilja külmutatud köögivilju (400 g).
3. Kampaanias osalevad automaatselt kõik isikud, kes on ostnud Kampaania perioodil, st ajavahemikul 01.05.2016 kuni 31.05.2016 (kaasa arvatud) ükskõik millisest Coop Eesti Maksimarketi, Konsum ning A ja O kauplustest vähemalt ühe Härmavilja külmutatud köögivilja toote ning enne ostu sooritamist esitanud Säästukaart või Säästukaart Plussi.
4. Kampaania auhindadeks on neli Severin Raclette grilli koos kasti Härmavilja köögiviljadega, kuus Severin Blender Mix&Go´d koos kasti Härmavilja marjadega, kaks Sportlandi kinkekaarti väärtuses 60 eurot ning kaks FitCat.ee toitumisnõustamise süsteemi kasutust 6 kuuks. Võitja ei saa auhinda ümber vahetada teise vastu või saada võidu eest hüvitust rahas.
5. Kampaania auhindade loosimine toimub peale kampaaniaperioodi lõppu ning võitjate nimed avaldatakse Coop Eesti kodulehel www.coop.ee hiljemalt 7 päeva peale loosimist. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab Korraldaja ise ühendust. Muul juhul peab võitja edastama oma kontaktandmed Korraldajale e-posti või telefoni teel. Võitjatega lepitakse kokku auhinna üleandmise koht ja aeg. Võidu kättesaamisel tuleb esitada oma isiku tuvastamiseks isikut tõendav dokument (pass, juhiluba, ID-kaart)
6. Võitjad, kes ei tule võitu kätte saama kuni 31.07.2016, kaotavad võidu kättesaamise õiguse.
7. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajale õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaaniaga seotult ning osaleja nime avaldamiseks Coop Eesti veebilehel www.coop.ee .
8. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaanias osaleja võidu mittekättesaamise eest kampaania korraldamise tingimuste eiramise või muude ebaõnnestumiste korral (võitja ei jälginud kampaania tulemusi Coop Eesti veebilehel www.coop.ee, ei esitanud võidu kättesaamisel isikut tõendavat dokumenti jmt), mis ei ole tingitud kampaania korraldaja süüst.
9. Kampaania korraldaja tasub kõik kampaaniaga seotud maksud seadusega ettenähtud mahus ja korras. Kampaanias osaleja ei pea seoses võidu kättesaamisega maksma mingisuguseid täiendavaid makse.
10. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
11. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on kampaania korraldajal õigus võitude väljaandmine ühepoolselt katkestada, teatades sellest viivitamatult kampaanias osalejatele Coop Eesti veebilehe www.coop.ee vahendusel.
12. Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud inimesed ja nende pereliikmed.
13. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale elektronposti aadressile info@balbiino.ee 10 päeva jooksul peale kampaania lõppemist. Kampaania korraldaja vaatab kõik saabunud pretensioonid läbi ja annab vastuse 15 päeva jooksul alates pretensioonide saamisest. Kampaania reeglid on avaldatud aadressil www.coop.ee