L’Oreal Elvital kampaania

L’Oreal Elvital kampaania võitjad on selgunud, täname kõiki osalejaid.

PALJU ÕNNE kõikidele võitjatele!

KADRI LOIGU (tel. 5645****)
VIIVI UIBO (tel. 4466***)
KATRIN NURK (tel. 5331****)
LY ZAVATSKI (tel. 5344****)
KALEV NOORMÄGI (tel. 5850****)

 

Loreal logo banner 900x1000 D

L’OREAL EESTI TARBIJAKAMPAANIA „ELVITAL“

KAMPAANIA SISU
Osta kampaaniaperioodil Coop Eesti Maksimarketi, Konsum ning AjaO kauplustest korraga kaks L’Oreal Elvitali mistahes toodet , esita kassas Säästukaart või Säästukaart Pluss ning võid võita Grand Rose Spa 100 € kinkekaardi.

KAMPAANIA KORRALDAJA
L’Oréal Baltic SIA, Citadeles Iela 12, Riga, Läti; service_ee@loreal.com, tel 800 4000

KAMPAANIA PERIOOD
Kampaania kestab Coop Eesti kauplustes perioodil 17.02.-15.03.2016 (edaspidi: Kampaania periood).

KAMPAANIA KIRJELDUS JA TINGIMUSED
1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
2. Kampaanias osalevad kõik isikud, kes on ostnud Kampaania perioodil Coop Eesti kauplustest korraga/vähemalt 2 L’Oreal Elvitali kaubamärgi toodet ning esitanud kassas Säästukaart või Säästukaart Plussi.
3. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja 5 x 100 € Grand Rose Spa kinkekaarti. Kampaania võidufondi väärtus on 500 €.
4. Loosimine toimub 22.03.2016
5. Võitjate nimed avaldatakse Coop (www.coop.ee) kodulehel hiljemalt 29.03.2016
6. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab Korraldaja ise ühendust. Muul juhul peab võitja edastama oma kontaktandmed Korraldajale e-posti või telefoni teel.
7. Auhinnad antakse võitjatele üle Korraldaja esindaja poolt. Auhinna kättesaamiseks peab võitja esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, ID kaart, juhiluba).
8. Võidetud auhinnad väljastatakse kampaanias osalenud isikule või volituse alusel tema esindajale isikut tõendava dokumendi esitamisel kuni 29.05.2016.
9. Juhul, kui võitja jätab eelnimetatud tähtaja jooksul auhinna välja võtmata, kaotab ta õiguse oma auhinnale.

MUU INFO
1. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
2. Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
3. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele Coop ja L’Oreal Baltic SIA Eesti veebi vahendusel.
5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
6. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania Korraldaja asukohta: L’Oréal Baltic SIA, Citadeles Iela 12, Riga, Läti. Kampaania lisainfot saab samuti e-posti aadressilt service_ee@loreal.com .
7. Pretensioonidele vastab Korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.