Mamma kampaania

Mamma_900x1000coop_suur

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

VEIKO KOIT, tel. 5671****
RAIT KALJULA, tel 5647****
MAREK MÖLDER, tel. 5811****
JANIS PUUSEPP, tel. 5164***
TIIA VOLKEVITŠ, tel. 5597****
VLADIMIR PURRO, tel. 5231***
AILI PAPPEL, tel. 5196****
TERJE VARES, tel. 5677****
KAJA NOTTA, tel. 437****
IRINA REBANE, tel. 679****

Saarioinen Eesti TARBIJAKAMPAANIA „Võida Mamma auhindu!“
KAMPAANIA SISU
Osta kampaaniaperioodil Coop Eesti Maksimarketi, Konsum ning A ja O kauplustest vähemalt kolm Mamma toodet, esita kassas Säästukaart või Säästukaart Pluss ning võida Mammalt uhkeid auhindu. Kokku loositakse välja 10 auhinda.
Üks auhind sisaldab järgmist: Euronicsi 50€ kinkekaart, Augustibluusi festivali pass, Mamma tooted nutikas poekotis.
KAMPAANIA KORRALDAJA
Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla Raplamaa 79606
e-mail: saarioinen@saarioinen.ee
KAMPAANIA PERIOOD
Kampaania kestab Coop Eesti kauplustes perioodil 01.05.-30.06.2016 (edaspidi: Kampaania periood).
KAMPAANIA KIRJELDUS JA TINGIMUSED
1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
2. Kampaanias osalevad kõik isikud, kes on ostnud Kampaania perioodil Coop Eesti kauplustest vähemalt kolm Mamma kaubamärgi toodet ning esitanud kassas Säästukaart või Säästukaart Plussi.
*Kolme toodet ei pea ostma korraga, vaid 3 toodet võib kokku tulla ka kampaania perioodil erinevatest ostudest, mis kõik registeeritud Säästukaardi või Säästukaart Plussiga.
3. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja 10 auhinnakomplekti (üks komplekt koosneb Euronicsi 50€ kinkekaardist, Augustibluusi festivalipassist ning valikust Mamma toodetest nutikas poekotis).
4. Auhindade loosimine toimub peale kampaania lõppu. Kokku loositakse välja 10 auhinnakomplekti. Võitjate nimed avaldatakse Coop Eesti (www.coop.ee) ning Mamma (www.mamma.ee) kodulehtedel hiljemalt 7 päeva peale loosimist.
6. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab Korraldaja ise ühendust. Muul juhul peab võitja edastama oma kontaktandmed Korraldajale e-posti või telefoni teel.
7. Auhinna kättesaamise koht lepitakse võitjaga kokku. Auhinna kättesaamiseks peab võitja esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, ID kaart, juhiluba).
8. Võidetud auhinnad väljastatakse kampaanias osalenud isikule või volituse alusel tema esindajale isikut tõendava dokumendi esitamisel kuni 24.07.2016 .
9. Juhul, kui võitja jätab eelnimetatud tähtaja jooksul auhinna välja võtmata, kaotab ta õiguse oma auhinnale.
MUU INFO
1. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
2. Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
3. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele COOP EESTI ja Mamma veebi vahendusel.
5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
6. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania Korraldaja asukohta: Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla Raplamaa 79606. Kampaania lisainfot saab samuti e-posti aadressilt saarioinen@saarioinen.ee.
7. Pretensioonidele vastab Korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.