Panasonic kampaania

panasonic_tv_coop_175 x141

 

KAMPAANIA ON LÕPPENUD JA VÕITJAD ON SELGUNUD! PALJU ÕNNE KÕIKIDELE VÕITJATELE!

KOLM PANASONIC LED TELEVIISORIT

EESNIMI PEREKONNANIMI
ANDRUS SÄREV
KÄRT REBANE
NATALJA MAKSIMOVA
     

30 KOMPLEKTI KLAASE ANGRY BIRDS

EESNIMI PEREKONNANIMI
ÕIE MÖLDER
TARVO NURMEOTS
KATI TÄHE
ÜLLE HIIS
NAIMA TOMSON
ELE KESKKÜLA
KRISTINE VEIDER-NURM
TARVO KÄRBERG
JELENA TARNOVSKAJA
KAROLIINA MAISLA
ANDRES VILT
TALVI MAASEPP
KÜLLI VAALMA
ÕIE SANDEL
MEELI LUIGE
ENE MÕTTUS
MARIANN ÕUNAPUU
JAAK KALM
MARITE OIDJÄRV
PAUL KANGRO
JANA KAZAJEVA
TIINA PERTELSON
AIVE TRUUS
VALLO VISOR
MAARJA KUUSKVERE
JUULIA KOLESNIKOVA
EVELIN KULLISON
DENISS NOVIKOV
ELLEN PÄRM
ARGO SAAGPAKK
   

30 PANASONIC TASKULAMPI ANGRY BIRDS

EESNIMI PEREKONNANIMI
TAIVO LIIV
TARJA TIIT
HELERI PEIT
RAIVO RANNE
KATRIN ROOD
EILI TATRIK
ZOJA RJABININA
ENELI TULPE
KALMAR KRAMP
KALEV NIGUL
RINGO IVANOV
MARITTA TALV
NELJA ROOTS
ARDI SULLAN
ÜLLA ERMEL
TIINA PAAP
ENE AAV
KRISTEL SIBRIK
ANDRES VAIDE
KADI PÄRN
KRISTA PÄRT
ANDRES TOBI
AVE ARJAK
HEINO UIBOKAND
MAI LEESIK
SILLE ALBERT
AINO MEHINE
MOONIKA MÄNGLI
KÄDI OJASTE
AGNES AASA

 

PANASONIC PATAREIDE TARBIJAKAMPAANIA:

1. Kampaania “VÕIDA PANASONIC LED TELEVIISOR” on alates 17.08 kuni 13.09.2016 toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Nordic Digital AS, registrikood 10240231 (asukoht: Tööstuse tee 6 Tõrvandi, Ülenurme vald Tartumaa 61715, edaspidi Korraldaja) koostöös Coop Eesti Keskühistuga.

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaanias osalemiseks tuleb teha järgnevalt:

  • Osta Maksimarketitest ja/või Konsumitest Panasonic patareisid, Panasonic akusid, Panasonic akulaadijaid või Eneloop akusid.
  • Kampaania perioodil, loosis osalemiseks osta vähemalt 1 Toode.
  • Ostu sooritamisel registreeri Säästukaart ja/või Säästukaart Pluss.

4. Kõik perioodil 17.08 kuni 13.09.2016 Coop Maksimarketi ja Konsumi kauplustes tehtud Panasonic patareide, – akude, – akulaadijate ja Eneloop akude toodete ostud ja kus on ostul registreeritud ka Säästukaart ja/või Säästukaart Pluss, osalevad Kampaania auhindade loosimisel.

5. Loosimises osaleja saab registreeruda loosimisele mitmel korral vastavalt Säästukaart ja/või Säästukaart pluss registreeritud ostude arvule.

Kampaanias osaleja annab loa avaldada võidu korral tema nime Coop veebilehel.

6. Kampaania auhindadeks on:

  • Peaauhind 3 Panasonic Led televiisorit
  • 30 komplekti klaase Angry Birds
  • 30 Pansonic taskulampi Angry Birds

7. Kampaania auhinnad loositakse välja 19.09.2016.

8. Kõikide võitjate nimed avaldatakse lehel www.coop.ee hiljemalt 20.09.2016. Auhinna saavad võitjad kätte hiljemalt 26.09.2016 kuni 16.10.2016 (kaasa arvatud). Peaauhinna, Panasonic Led televiisori saab võitja kätte talle sobiva Maksimarketi info letist või toob korraldaja võitjale koju, eelpoolmainitud ajavahemikul. Pärast tähtaja lõppu auhindu ei väljastata. Võitjatega, kes on Säästukaart ja/või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära e-posti aadressi, võtab Korraldaja personaalselt ühendust e-posti teel.

9. Peauhinna Panasonic televiisori kättesaamisel peab võitja esitama isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba või ID-kaart) Coop kaupluse infoletis. Klaasid ja taskulamp saadetakse vastavalt võitja poolt valitud Omniva pakiautomaati.

10. Korraldajalt kampaania auhinna saaja annab loa Korraldajale avaldada võitja nimi täiendavat kokkulepet sõlmimata.

11. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.

12. Kampaanias osaleja poolt Kampaania korraldamise tingimuste eiramise või Kampaania Korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kui Kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt antud e-maili aadressil või kui võitja ei ole ise vaadanud www.coop.ee veebilehelt võitjate nimekirja), mis ei ole tingitud Kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Kampaania Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

13. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

14. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

15. Kampaania auhinna võitmised on välistatud Kampaania korraldamisega seotud isikute poolt.

16. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

17. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb edastada e-maili teel kea-kaia@nordic-digital.ee . Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

18. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.coop.ee. Ja facebook lehel Panasonic Energy Estonia ( https://www.facebook.com/panasonic.eesti/?fref=ts )