KAMPAANIA “Liitu uudiskirjaga ja võida puhkus!”

KAMPAANIA ON LÕPPENUD JA VÕITJAD ON SELGUNUD, VÕITJATEGA VÕETAKSE ÜHENDUST!
PALJU ÕNNE KÕIKIDELE VÕITJATELE JA TÄNAME KÕIKI OSALEMAST.

1000 euro väärtuses Estraveli kinkekaart: võitja Kerli Kallari
30 euro väärtuses Coop Eesti kinkekaart: võitjad Toomas Aibast, Laine Elbe, Ester Unt, Aimar Päike, Janek Suvinõmm

COOP EESTI KAMPAANIA “Liitu uudiskirjaga ja võida puhkus!” REEGLID:
1. Coop Eesti Keskühistu, (Kalda 7c, 11625 Tallinn, tel 671 0500, info@coop.ee, registrikood 10093971)(edaspidi Kampaaniakorraldaja), korraldab ajavahemikus 22.08. – 04.09.2016 kampaania “Liitu uudiskirjaga ja võida puhkus!“ (edaspidi Kampaania)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Kampaaniakorraldaja poolt vastavalt käesolevatele reeglitele. Kõik Kampaaniakorraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
3. Kampaanias osalemiseks tuleb kampaania perioodil tellida Coop Eesti uudiskiri aadressil — http://mb.coop.ee/kampaania
4. Kampaania auhinnad:
Peaauhind:
1000 eurone Estraveli kinkekaart;
Lisaauhinnad:
5 x 30 euro väärtuses Coop Eesti kinkekaarte.
5. Loosis ei saa osaleda Kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud ja nende lähedased pereliikmed.
6. Kampaaniakorraldajal on õigus avaldada võitjate nimed Coopi kodulehel -www.coop.ee/uudiskirjakampaania
7. Loosimine toimub 07.09.2016. Võitjatega võetakse e-posti teel ühendust viie tööpäeva jooksul loosimisest ning lepitakse kokku auhinna kättesaamine.
8. Auhindadega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
9. Kampaania auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas. Kampaania auhindu väljastatakse kuni 31. oktoober 2016.a. Kui auhinnale pole 31.10.2016 (kaasa arvatud) järele tuldud, jääb see Korraldajale.
10. Iga osaleja kinnitab oma osavõtuga, et kohustub aktsepteerima käesolevaid Kampaania reegleid.
11. Kampaaniakorraldajal on ühepoolne õigus lõpetada Kampaania ning võidufondi väljaandmine vääramatu jõu (force majeure), Kampaania reeglite olulise rikkumise või kuritarvitamise ilmnemisel.
12. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult aadressil Coop Eesti Keskühistu, Kalda 7C, 11625, Tallinn, ümbrikule märge “Liitu uudiskirjaga ja võida puhkus! kampaania”või e-maili aadressil info@coop.ee, subjektiga „Liitu uudiskirjaga ja võida puhkus! kampaania”
13. Kampaaniakorraldaja vastab pretensioonile hiljemalt 7 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.