Rukkileib singi ja juustuga 160g
2,49 €
15.56 €/kg
Võileivad158 toodet
158 toodet
Rukkileib singi ja juustuga 160g
2,49 €
15.56 €/kg
Võileivad
Lasanje 1kg
10,49 €
10.49 €/kg
Pasta, vormi- ja pajaroad
Suitsukana võileib 140g
2,59 €
18.49 €/kg
Võileivad
Suitsulõhe võileib 130g
2,79 €
21.46 €/kg
Võileivad
Hot dog kastmega 130g
1,99 €
15.30 €/kg
Võileivad
Pikuke singi ja juustuga 180g
2,69 €
14.96 €/kg
Võileivad
Veise-sealiha kotlet 1kg
12,49 €
12.49 €/kg
Karamellikreem 120g
1,99 €
16.58 €/kg
Krevetisalat mangokastmega 270g
4,99 €
18.46 €/kg
Kokteilsalat suitsukalaga 290g
4,15 €
14.32 €/kg
Caesari wrap kanaga 240g
3,45 €
14.39 €/kg
Minileivad heeringaga 350g
9,99 €
28.57 €/kg